Designová svítidla
pro použití v interiérech

LED osvětlení
Interiérová svítidla

Společnost AES a.s. se zabývá komplexním řešením osvětlení interiérů.

Našim cílem je uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Samozřejmostí je zpracování světelné studie osvětlení přímo na míru. Ať už se zajímáte o osvětlení celého domu, nebo jen třeba kuchyně.

Za použití nejmodernějších technologií jsme schopni vyřešit veškeré prostory. Nabídnout úsporu nákladů a zvýšit efektivitu.

Navštívit také můžete naši vzorkovou prodejnu HOME INTERIER DESIGN na adrese Cejl 72, Brno, kde jsou vám k dispozici naši profesionálně vyškolení pracovníci.

Máte zájem o více informací?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se zpět.

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Podhledy z LED osvětlení

Interiérové svícení v podhledech je velmi jednoduché a zároveň výborné řešení pro osvětlení jakéhokoli prostoru.

Nicméně stávající zabudované osvětlení již není pro dnešní potřeby dostačující. Výměna zastaralých podhledů za nové LED podhledové svítidla je zcela ideálním řešení.

Samotná montáž a demontáž je provedena během okamžitu a bez stavebních úprav. Jde čistě o výměnu kus za kus za použití stávající kabeláže.

Designové interiérové LED svítidla

Designové interiérové LED osvětlení je velmi specifickou oblastí.

Tato svítidla se vyznačují hlavně svou koncepcí. Nejde pouze o osvětlení interiéru jako takového. Musí prostoru dát jedinečnost a výjimečnost.

Toto pojetí světla je v moderním bydlení žádoucí. U reprezentativních prostorů nutností.

Můžeme nabídnout velké množství různých typů svítidel, různých tvarů s různou barevnou škálou.

LIGHTS: LED svítidla pro růst rostlin

Rostliny potřebují ke svému růstu optimální světelné spektrum v různých vlnových délkách, které závisí na tom, v jaké fázi růstu se rostlina nachází. K tomu jsou nejvhodnější LED svítidla pro růst, které je možno přizpůsobit požadavkům jednotlivých druhů rostlin.

LED svítidla se vyznačují dlouhodobou životností a úsporou elektrické energie, a lze je použít ve všech fázích růstu rostliny.

V tomto směru spolupracujeme s Přírodovědeckou fakultou UP v Olomouci, kde se zabývají výzkumem v oblasti pěstování rostlin a detekcí jejich fyzikálních podmínek a stavu.

S jejich pomocí bude možné změřit kvalitu a kvantitu světelných podmínek v určitém místě, rozložení světla i obsah chlorofylu.

Na základě těchto informací bude společnost Filák, s.r.o. schopna nabídnout zákazníkům řešení na míru podle jejich přání.

Máte zájem o více informací?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se zpět.

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Reference